Nieruchomości W Elblągu | Mieszakania Na Sprzedaż I Wynajem

Pensjonat Na Sprzedaż
890,000.00 PLN

Pensjonat w Jantarze

Na sprzedaż pensjonat o powierzchni 275 m2 z działką 500m2 w Jantarze. Obiekt składa się z 4 kondygnacji piwnicy, parteru, półpiętra i 1 piętra. Oddalony ok 800 metrów od morza i plaży ze strzeżonym kąpieliskiem, co sprzyja bezpiecznemu wypoczynkowi. W okolicy całoroczny kryty basen. Muzeum bursztynnictwa oraz kolej wąskotorowa z możliwością przejażdżki z Jantaru do Malborka, Grudziądza i Sztumu. W pensjonacie znajduje się 5 przestronnych dobrze wyposażonych pokoi z łazienkami, 2 studia dwupokojowe z łazienkami i aneksami kuchennymi, wspólna kuchnia oraz dodatkowa kuchnia na zewnątrz budynku. Duży salon i osobna łazienka dla właścicieli pensjonatu, którzy chcą prowadzić działalność na miejscu. Pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach. Budynek ogrzewany jest piecem olejowym. W cenie wyposażenie i umeblowanie. Budynek przystosowany i spełniający wymogi do prowadzenia działalności całorocznej z możliwością rozpoczęcia dochodowej działalności od zaraz. Nieruchomość z dużym potencjałem i ogromnym zainteresowaniem turystów, z alternatywą zmiany sposobu użytkowania na inne usługi brakujące w regionie np. gabinety lekarskie.

Informacje dotyczące wyżej opisanej nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

lokalizacja: Jantar

powierzchnia: 275 m2

rodzaj: budynek gospodarczy

ilość pokoi: 0

cena /m2: 3,236.36 PLN

rynek: wtórny.

piętro: 0

ilość kondygnacji: 3