Nasze usługi

Naszą siłą jest długoletnie doświadczenie w doradztwie prawnym. Staramy się spełniać oczekiwania wszystkich naszych Klientów zarówno tych indywidualnych, jak i również firm. Nasi prawnicy doradzają we wszelkich aspektach prawnych związanych z transakcjami na rynku nieruchomości.

Doradztwo transakcyjne

Doradzamy kupującym i sprzedającym w transakcjach sprzedaży nieruchomości oraz przygotowujemy umowy najmu dla najemców i wynajmujących.

Pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie

Pośdredniczymy w transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu: mieszkań, domów, obiektów handlowych, magazynów, biur, działek budowlanych i rolnych.

Analiza nieruchomości

Przeprowadzamy analizę i ocenę stanu prawnego nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym oraz tych, do których zgłaszane są roszczenia byłych właścicieli.


Pomoc w uzyskaniu kredytu

Klientom naszego biura proponujemy pomoc przy uzyskiwaniu kredytów. Oferujemy zarówno sprawdzenie zdolności kredytowej jak i towarzyszenie klientowi podczas omawiania warunków uzyskania kredytu z pracownikami banku.

Home Staging

Home Staging, to usługa profesjonalnego przygotowania mieszkania do sprzedaży, która znacznie skraca czas znalezienia klientów.

Inwestycje

Myślisz o zakupie mieszkania w Elblągu i okolicach pod wynajem i chciałbyś, aby wybrana nieruchomość była produktem inwestycyjnym o wysokiej stopie zwrotu? Skontaktuj się z nami!

Informacje dodtatkowe

Kompleksowo doradzamy i towarzyszymy Państwu przy całym procesie kupna-sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie Biura podlega negocjacji i jest każdorazowo ustalane przy podpisywaniu umowy pośrednictwa z uwzględnieniem określonego bezpośrednio z Klientem zakresu czynności.

Opłaty

Wszelkie opłaty urzędowe, skarbowe, sądowe itp. ponosi Klient.

Doradztwo

Doradztwo zakresie obrotu nieruchomościami oraz usługi dodatkowe przy umowach pośrednictwa są bezpłatne.

chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość?
skontaktuj się z nami.

kontakt